warsztaty fotografii warszawa


Dziecięce fotografie z rodzicielami to element obowiązkowy każdej mojej sesji. Wykonuje je bez względu od wybranego splotu, bo wierzę, że jest to cudowna pamiątka w celu dziecka. Ono będzie miało tysiąc najść zanim skończy miesiąc i tych spośród obojgiem rodziców? Blisko dobrych powiewach prawdopodobnie nieco. Przygotowując stylizacje aż do zdjęć rystukalnych wykorzystuję naturaln ksylem, rośliny, półprodukty nawiązujące do tradycji, kojarzące się z cichym istnieniem na osady. Inspiracje do takich zdjęć dziecinnych wyprowadzam spośród wędrówki, spośród wakacji na wsi, zawsze wracam do domu z jakimś vintage gadżetem, jaki do perfekcji sprawdza się w fotografii bobasków. Najlepszymi reprezentatami tej kategorii są zdjęcia na starych skateboardach, gniazda z naturalnych witki, łóżeczka ze starych dech.

Kwiaty, łóżeczka, opaski. Owo niezawodnie najszersza kategoria w moim portfolio fotografa dziecięcego. Ubóstwiam dopadnięcia w kwiatach, koronkowe ubranka, delikatne owijki, wszystko, co eksponuje faktyczną krasę nowonarodzonych dziewczynek. Sama bywam mamą dwóch chłopców, więc astronomiczną przyjemność niesie mi agregowanie cienkich tkanin, robota igłą ubranek, przesiewanie w kwiatach - w celu klasy od czasu twardych i hałasującyh autek jakie mam na co doba w domu :) Poniżej parę przykładów zdjęć noworodków w kwiatach.

Jak percypujecie pomysłów na sesje dziecięce mi nie tęskni. W moim studio w Warszawie mam natychmiast nader dużą kolekcję futerek, tkanin, owijek we wszytskich kolorach tęczy słodkich ciasnych ubranek dla małych dziewczyny i małych chłopców. Aliści to tylko baza do dopadnięć.

Tagi dla artykułu:

psycholog kielce
Top