pejzaż w fotografii


Przez poprzednie 2 lata pracy fantazjowałam o dogodnym łożu do zdjęć ciążowych, ciążowych a dziecinnych. Wreszcie matki na tyle co niemiara powierzchni, że być może po tej stronie jeżyć się na co doba i odziewać się w kolorowe narzuty a poduszki dopasowane do aktualnych okoliczności. Odrobina klimatu boho aż do dopadnięć rodzinnych natomiast co niemiara puchowych kocy, a także poduszek.

A obecnie rzecz, na którą ja sam jeden nadzwyczaj jak mucha w smole wyczekiwałam. Wizualizowałam ją sobie po nocach natomiast obmyślałam sformowania półek, przegródki, oświetlenia. na dodatki do sesji zdjęciowych. Dogłębna, jaskrawa i pojemna. Wszelka szufladka jest natychmiast zapełniona po grzbiety ubrankami gwoli noworodków, niemowląt, sukienkami gwoli dziewczyny a sukniami ciążowymi. Zmieściło się tam i nie jedno łóżeczko i misa, tkaninki, owijki, wianki i wszelkie małe akcesoria do sesji noworodkowych i dziecięcych. I jak na miejsce gdzie wolno się poczuć jak w domu przystało, matki tędy łagodny kącik kawowy, w którym zawsze oczekuje aromatyczna kawa, herbata i cokolwiek słodkiego dla coraz lepszej atmosfery:) A szafkeczka poniżej ma miejsce w absolutna przykładowych produktów fotograficznych, które możecie zamowić po Waszej sesji zdjęciowej.

Studio implikuje się w Warszawie, na spokojnym Gocławiu, w sąsiedztwie urokliwego jeziorka Balaton, z pięknie zagospodarowaną zielenią a placami zabaw. Analogia parku i kafeterii nad samą wodą niesie w ciągu sobą dodatkową korzyść. W czasie sesji noworodkowych, w których uczestniczy kilkuletni braciszek lub siostrzyczka, staje się doskonałym miejscem na spacer, kiedy dokonamy natychmiast dopasienia rodzinne natomiast potrzebujemy chwili ciszy aby dać możliwość maleństwu poręczne predyspozycja snu natomiast pozowania :) A na wiosenkę przymierzymy się do sesji plenerowych tuż za rogiem. Gdy Wam się podoba moja kolejna miejscówka? Zapraszam Was aż do śledzenia mojego instagrama, gdzie w gawędach akcentuję wiele filmików natomiast zdjęć z bieżącego wystroju.

Tagi dla artykułu:

psycholog kielce
Top