kurs fotografii


Wszelkie nowonarodzone bobasy są różnorodne, każde jest charakterystyczne. Rodzice oczekują na nie z różnymi marzeniami, programami, stoją tuż przy progu nowego życia z dzieckiem u boku. Mam przyjemność spotykać ich w tym bezprecedensowym momencie w życiu, przeto faktycznie bardzo cenię oferować im odmienne możliwości na moim pólku sesji noworodkowych. Zapraszam do zobaczenia, przed którym arsenałem funduję świeżo upieczonych rodziców. W mojej pinakoteki zdjęć noworodkowych dogonicie wiele dopadnięć, jakie w tym poście chciałam podzielić na kategorie, aby ułatwić Wam rodzicielom zaplanowanie Waszej indywidualnej sesji.

Te najprostsze, gdzie guzik nie odgina atencji od dziecka. Gramy łagodnym tłem, tkaninami do zakrywania noworodka. Zdjęcia są autentyczne, pozycje dziecka również. Owo chyba w największym stopniu nieśmiertelny kierunek zdjęć, który przenigdy nie wyjdzie z mody. W wersji dla dziewczynek czasami nie mogę sobie odmówić błahej opaseczki, która podniesie jej urodę

Jak tak przysiadłam nad moim byłym portfolio, to mogłabym jeszcze czasochłonnie aranżować kategorie dla tych dopasień, zastanawiać się, które lubię najbardziej, aliści prawdziwość jest taka, że piękno tkwi w gamy a z rozkoszą tą różnorodność próbuje, bezustannie poszukując nowych akcesoriów, tkanin, pojemniczków. Jeszcze więcej moich najnowszych najść możecie odkryć TUTAJ.

Tagi dla artykułu:

psycholog kielce
Top